Z takimi ustami o niebo lepiej. Poprawiona Fringilla już w grze Wiedźmin 3

Fringilla W3 mod
Newsy PC

To kolejny świetny mod do gry Wiedźmin 3, którego zadaniem jest odświeżenie wyglądu jednej z postaci. Tym razem padło na czarodziejkę Fringillę. Poprawiono jej usta, brwi oraz cerę.

Lubicie instalować mody w grze Wiedźmin 3: Dziki Gon? Jeśli tak, podrzucam coś nowego. Za programik Fringilla – Face Retexture odpowiada ta sama osoba, która wcześniej opublikowała nowe tekstury dla takich dziewczyn jak: Keira, Ciri, Triss czy Yennefer.

Wiedźmin 3 – Fringilla jeszcze piękniejsza

Tak jak w poprzednich przeróbkach postaci od zzjay, tak i tutaj starał się on sprawić, by tekstury pozostały wierne oryginalnemu wyglądowi, ale były bardziej szczegółowe, poprawiając cerę i wygląd skóry. Autor moda podkreśla, że przy okazji naprawił Fringilli kształt ust oraz brwi. Jak dla mnie, dziewczyna prezentuje się teraz o wiele lepiej. Nie to, co przesadzony botoks na ustach Ciri, który wygląda fatalnie.

Poniżej zobaczycie screeny z odświeżoną twarzą Fringilli. Autor moda jest już dopytywany przez społeczność serwisu nexusmods, czy zamierza stworzyć więcej podobnych projektów. Na szczęście, odpowiedź jest twierdząca. W przyszłości pojawią się również dwie paczki z wszystkimi modami. Czekamy z niecierpliwością.

Fringilla z nowymi teksturami twarzy [6 screenów]

Fringilla W3 mod
Fringilla z poprawionymi teksturami twarzy

Pozostałe screeny na drugiej podstronie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie