Sprzedaż Cyberpunka 2077 osiągnęła kamień milowy. Wiemy, ile kopii sprzedano

Cyberpunk 2077 Game of the Year Edition w 2023 roku.
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Wiemy, ile egzemplarzy gry Cyberpunk 2077 trafiło do rąk graczy. CD Projek RED pochwaliło się najnowszymi wynikami swojej produkcji.

Ostatni ogromny wzrost liczby graczy angażujących się w przygody w Night City dał o sobie znać w sprzedaży najnowszego projektu CDPR. Słynne studio sprzedało już ponad 20 milionów kopii Cyberpunka 2077.

Ponad 20 milionów cyberpunków przemierzało ulice Night City, imprezując z Jackiem, poznając Johnny’ego, jeżdżąc z Panam i nurkując z Judy, spotykając się z Riverem i słuchając piosenek Kerry’ego.
Dziękujemy i mamy nadzieję, że spotkamy się w Afterlife!

– czytamy we wpisie CD Projektu

Wyniki Cyberpunka wyglądają bardzo ciekawie na tle sprzedaży gier z serii Wiedźmin. Dwa lata po premierze Dzikiego Gonu, trzy wiedźmińskie produkcje CD Projektu sprzedały się w liczbie łącznie 25 milionów egzemplarzy. Do kwietnia 2022 roku sprzedano już około 40 milionów gier z głównej serii Wiedźmin.

Cyberpunk 2077 wciąż nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Wydane niedawno anime zachęciło wielu graczy do zapoznania się z Night City, a przed nami jeszcze premiera dużego dodatku. CD Projekt dał niedawno jasno do zrozumienia, że zamierza dalej rozwijać markę.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie