Kolejna gra PlayStation trafi na PC. Port Sackboy: A Big Adventure oficjalnie potwierdzony

PlayStation na ekranie PC
Newsy PC

Chyba ktoś tu się trochę pospieszył. Jeden z kanałów PlayStation przedwcześnie potwierdził kolejny tytuł firmy zmierzający na PC – Sackboy: A Big Adventure.

Poniższy zwiastun najpewniej został opublikowany przez przypadek zbyt wcześnie. Jest dostępny w chwili publikacji artykułu, ale niewykluczone, że niedługo zostanie usunięty. Możliwe też, że Sony przyspieszy całą zapowiedź i zwiastun pojawi się niedługo na innych kanałach firmy.

Spin-off serii LittleBigPlanet ma zadebiutować na PC już 27 października. Gra będzie dostępna do kupienia na Steam oraz Epic Games Store.

A Big Adventure zaoferuje wsparcie paru istotnych funkcji, w tym NVIDIA DLSS i VRR. Ponadto gra zadziała w nawet 120 klatkach na sekundę, a do tego ma współpracować z monitorami ultrawide. Nie zabraknie też możliwości dostosowanie ustawień graficznych – bez tego nie może obejść się żaden dobry port z konsol.

O komputerowym porcie Sackboy: A Big Adventure mówiło się już kilka miesięcy temu, kiedy to w bazie Steam znaleziono pliki mające nawiązywać do gry. Teraz ostatecznie przekonaliśmy się, że rzeczywiście coś było na rzeczy.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie