Wiemy, kiedy PlayStation Stars trafi do Europy. Pojawi się bonus dla subskrybentów PS Plus

PlayStation Stars i prosty sposób na szybsze kończenie kampanii
Newsy PS4 PS5

Poznaliśmy datę premiery PlayStation Stars w Europie. Pojawiły się też kolejne oficjalne szczegóły nowej gamingowej usługi Sony.

Stars zadebiutuje w Europie już 13 października, a tego samego dnia trafi też do graczy w Australii i nowej Zelandii. Nieco wcześniej, bo 5 października, z usługi Sony skorzystają mieszkańcy Ameryki. Od dziś jest ona dostępna w Azji, w tym w Japonii.

Usługa pozwoli graczom na zdobywanie nagród poprzez wykonywanie specjalnych zadań z udostępnianych co jakiś czas kampanii. Do zgarnięcia będą między innymi cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie, a także specjalne punkty lojalnościowe, które będzie można wymienić chociażby na doładowanie portfela PlayStation Store.

PlayStation Stars będzie dostępne za darmo dla każdego gracza posiadającego konto PlayStation Network. Do zapisania się do usługi nie jest wymagana subskrypcja PlayStation Plus.

Pojawi się jednak specjalny bonus dla Plusowiczów. Subskrybenci usługi będą mogli otrzymać punkty lojalnościowe za dokonywane przez siebie zakupy, w tym za każdą opłatę za subskrypcję z wyjątkiem tej wykonanej poprzez portfel PS Store.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie