Kolejny hit z PlayStation na PC praktycznie pewny, a Sony wciąż milczy

Returnal na PC już praktycznie pewny, ale Sony nadal milczy
Newsy PC PS5

Returnal praktycznie na pewno wychodzi na PC i nie ma siły, która wytłumaczy, że tyle przecieków się myliło. PlayStation jednak się guzdra z zapowiedzią.

Hej, Sony, coś Ci wycieka! To tylko kolejny raz, gdy możemy zobaczyć Returnal na PC w akcji, ale do tej pory firma nie potwierdziła oficjalnie istnienia portu. Jeśli nie stanie się to niebawem, to już sam nie wiem, na co oni czekają. Oczywiście piszę to półżartem, ale faktem jest, iż hitowy tytuł startowy z PS5 ukaże się na komputerach osobistych.

O Returnal na PC pisaliśmy już dość dawno temu. Przez ten czas doczekaliśmy się wielu nowych przecieków (zobaczcie zresztą sami ostatnie artykuły). Miesiący mijały, a Sony i Housemarque nie potwierdziło istnienia tej wersji. Czekają najwyraźniej na dogodny moment, ale tytuł wyciekł już tyle razy, że nie praktycznie możliwości, aby pogłoski o konwersji się nie sprawdziły.

Tym razem na forum IconEra pojawił się krótki zapis rozgrywki (oryginalnie z YouTube), na którym widać Returnal odpalone na „blaszaku”. Niestety, nie ma tu mowy o rozgrywce, bo filmik skupia się na niecałej minucie ustawień gry. Te potwierdzają, że możemy spodziewać się blokady „klatkarzu” czy opcji włączenia FSR.

Returnal to bardzo ciepło przyjęta produkcja startowa na PS5, która łączy elementy gier akcji, przygodowych, roguelike’ów oraz horrorów. Fabuła nie należy do wybitnych, choć sam pomysł na nią jest nad wyraz ciekawy – oto główna bohaterka, astronautka, budzi się na obcej planecie i bez przerwy przeżywa ten sam dzień. Musi więc ustalić, o co tu w ogóle chodzi i jak złamać taką pętlę czasu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie