Scorn z przesuniętą datą premiery. Tym razem jednak zagramy… wcześniej

Scorn z przesuniętą datą premiery. Zagramy jednak... wcześniej!
Newsy PC Xbox Series

Scorn znów doczekał się przesunięcia premiery, ale tym razem… na wcześniejszą datę! Świetna niespodzianka od deweloperów. Opublikowano krótki teaser.

Niespodzianka! Ebb Software najwyraźniej stwierdziło, że „czekaliśmy już wystarczająco długo”, bo przyśpieszyło datę premiery Scorn! Obrzydliwa i dość przerażająca przygoda rozpocznie się już 14 października, a nie 21, jak zapowiadano wcześniej.

Deweloperzy widocznie ukończyli już swój tytuł i jedyne, co im pozostało, to go wydać na rynek. Muszą być pewni potencjalnego sukcesu i dopracowania pozycji, skoro ta ukaże się wcześniej. To świetna wiadomość dla fanów, którzy od lat nie mogli się doczekać na tę grę. W końcu wielokrotnie przesuwano jej datę premiery. Na szczęście już nie musimy się o nią martwić.

Istnieje też szansa, że twórcy postanowili nieco „uciec” z dość obładowanego premiera okresu. 21 października to debiut Call of Duty: Modern Warfare II (choć w kampanię zagramy też wcześniej). Tego samego dnia dostaniemy Gotham Knights, Persona 5 Royal i parę innych, mniejszych tytułów. Oczywiści cały październik jest tak naprawdę przytłoczony premierami, ale być może szybszy termin wydania pozwoli Scorn zainteresować większą liczbę graczy. Wszak teraz twórcy muszą się liczyć z nową grą Dragon Ball oraz… Cultic, choć to zupełnie co innego.

Ostatnio dostaliśmy nowy gameplay z gry, który pokazuje pierwsze 8 minut rozgrywki. Te są raczej mało dynamiczne i przemówią do fanów spokojnego zwiedzania lokacji i rozwiązywania łamigłówek. W samej grze nie zabraknie jednak grozy, obrzydliwości i starć z przeciwnikami.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie