Nie 3, a 5 gier w ofercie PS Plus październik 2022. Ale nie zagrasz niestety

Logo PS Plus na tle kontrolerów
Newsy PS4 PS5

Poznaliśmy już ofertę PS Plus październik 2022 dla progu Essential. Na blogu PlayStation pojawiła się również lista gier na PS4 i PS5 dla innych regionów. Dostaną więcej.

Widzieliście już ofertę PS Plus październik 2022? W Europie będziemy mogli pobierać takie tytuły, jak Hot Wheels Unleashed (PS4, PS5) Injustice 2 (PS4) oraz Superhot (PS4). Cieszy zwłaszcza ostatnia z wymienionych gier. To polski akcent w PS+, za produkcję odpowiada bowiem łódzkie studio SUPERHOT team. Więcej powodów do radości mają jednak np. gracze z Azji.

PS Plus październik 2022 – dodatkowe gry nie dla nas…

Posiadacze abonamentu PS Plus Essential z Azji Południowo-Wschodniej mogą liczyć na wspomniane trzy gry, które my również otrzymamy, oraz na dwa tytuły ekstra. Choć to mniejsze produkcje, założę się, że retro fani z Polski przyjęliby je z otwartymi ramionami. Plusowa lista gier na październik dla Azji prezentuje się następująco:

  • Hot Wheels Unleashed (PS4, PS5)
  • Injustice 2 (PS4)
  • Superhot (PS4)
  • Rogue Explorer (PS4, PS5)
  • Crisis Wing (PS4, PS5)

Pierwsza z dodatkowych gier dla Azji, Rogue Explorer, to pikselowy Hack & Slash, w którym eksplorujemy losowo generowane lochy odkrywając tajemnice „głębokiej otchłani”. Drugi tytuł, który jak dla mnie, jest o niebo lepszy, to Crisis Wing. Siadamy za sterami statku kosmicznego i prujemy do wszystkiego, co się rusza. Jak za starych dobrych czasów, kiedy na rynku królowały 16-bitowce.

Podrzucamy trailery azjatyckich gier z Plusa. Kto by przygarnął na dysk swojej konsoli?

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie