Oferta Games with Gold na październik nie ucieszy chyba nikogo. Xbox poskąpił gier

Xbox Games with Gold październik 2022 oficjalnie. Tak źle jeszcze nie było
Newsy Xbox Series XOne

Microsoft ujawnił ofertę Xbox Games with Gold na październik 2022. Trzeba przyznać, że nawet za bardzo nie ma na co popatrzeć. To tylko… dwie gry.

Xbox Games with Gold regularnie oddaje w ręce graczy nowe gry do pogrania. W czerwcu i lipcu tego roku oferta brzmiała nad wyraz dobrze, ale potem kondycja nieco spadła. Oczywiście nikt się nie spodziewa po Xboksie wielkich hitów – wszak zawsze mamy do czynienia z mniejszymi pozycjami indie. Te jednak potrafią swoją grywalnością zawstydzić nawet tytuły AAA.

Szkoda jednak, że w październiku jest źle. I to nawet nie tyle „źle”, ile wręcz nie ma nawet za bardzo na co popatrzeć. Zdecydowanie to najsłabsza oferta od dawna, choć same udostępnione gry złe nie są. Trzeba przyznać, że Windbound zapewnia faktycznie trochę zabawy w naprawdę pięknej oprawie, choć nieco cierpi sam gameplay. Grywalnością za to pochwalić się może Bomber Crew, czyli kreskówkowy „symulator” sił powietrznych. Tak, to tyle, a czego się spodziewaliście?

Xbox Games with Gold na październik 2022:

  • Windbound
  • Bomber Crew Deluxe Edition

Zgodnie z informacjami udostępnionymi na blogu Xbox, Windbound dostępne ma być od 1 do 31 października. W ulepszoną i kompletną edycję Bomber Crew zagramy za to od 16 października do 15 listopada 2022 roku. No i… to tyle. Można się rozejść.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie