Premiera Skull and Bones opóźniona, ale jest też dobra wiadomość

Skull & Bones do ogrania za darmo od teraz | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC PS5 Xbox Series

Ubisoft ma rozczarowującą wiadomość dla osób czekających na Skulls and Bones. Premiera gry została opóźniona, lecz jest też coś na osłodę.

Gra miała pierwotnie ukazać się 8 listopada tego roku, ale plany się zmieniły. Ubi chce dopracować swoją produkcję i potrzebuje więcej czasu na jej rozwój.

Nasz zespół ciężko pracuje nad doszlifowaniem i zbalansowaniem doświadczenia przed debiutem. W związku z tym podjęliśmy trudną decyzję o przesunięciu daty premiery na 9 marca 2023 roku. Nie możemy się doczekać, abyście dostali w swoje ręce grę Skull and Bones i zanurzyli się w niebezpiecznym i ekscytującym świecie budowania własnego pirackiego imperium. Aby zapewnić wam jak najlepsze wrażenia, postanowiliśmy poświęcić trochę więcej czasu, aby upewnić się, że uda nam się to osiągnąć.

-informuje Ubisoft

Choć na premierę poczekamy kilka miesięcy dłużej, nie oznacza to, że w tytuł ten nie zagramy dużo wcześniej. Ubisoft potwierdza, że już niedługo odbędzie się otwarta beta, dzięki której każdy będzie mógł zapoznać się z tą piracką przygodą.

Dla najbardziej gorliwych z was, mamy również przyjemność ogłosić, że w najbliższym czasie odbędzie się otwarta beta gry. Podzielimy się kolejnymi informacjami na temat tego, jak możecie się zarejestrować wkrótce, więc trzymajcie swoje lunety w gotowości na naszych mediach społecznościowych, aby uzyskać więcej wiadomości i ogłoszeń.

Niedawno w sieci zadebiutował również nowy zwiastun rozgrywki Skull and Bones. Obejrzycie go w tym miejscu.

Gra pojawi się na PC, PlayStation 5, Xbox Series X oraz S, Google Stadia i Amazon Luna. W chwili premiery trafi też do subskrypcji Ubisoft+.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie