Płotka z Wiedźmina 3 to cienias. W GTA 4 dopiero się działo

GTA 4
Newsy PC

Natknąłem się przypadkiem na filmik, który ponad 10 lat temu mnie rozbrajał. Dzisiaj jak to oglądam, to mam w głowie Płotkę z gry Wiedźmin 3. A przecież to niezapomniana księżniczka, która szalała w GTA 4.

Mały off-topic od normalnych newsów o grach. Jeden z graczy przypomniał mi na forum Reddit o magicznej księżniczce. Opublikował krótkiego gifa i od razu przypomniałem sobie stare lata. Mówi Tobie coś nazwa “poonikins the magic warrior princess”. Jeśli nie, to koniecznie obejrzyj poniższy filmik.

GTA 4 i poonikins. Jeden z najzabawniejszych filmików, jakie pamiętam

Koncepcja poonikins jest prosta jak budowa cepa. Mamy tutaj do czynienia z głupim modem, który podmieniał postać w Grand Theft Auto 4 na konia. Niby nieśmieszne, ale… sam montaż, ujęcia kamery i efekty dźwiękowe, w tym stukot kopyt, po prostu robią robotę. Księżniczka potrafi nie tylko biegać jak szalona, ale również kraść samochody, obijać przechodniów kijem, a nawet latać na motocyklu.

Oglądając poniższy filmik uśmiechnąłem się myśląc o bugach z Płotką w Wiedźminie 3. Wierzchowiec Geralta potrafił lewitować, skakać po dachach, ale szczerze, to cienias w porównaniu z magiczną wojowniczą księżniczką!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie