Ujawnienie nowego Need for Speed ma być bardzo blisko. Wyciekł tytuł i data premiery

Need for Speed - grafika
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

W sieci pojawiły się kolejne doniesienia na temat najnowszej odsłony serii Need for Speed. Produkcja ma nosić podtytuł Unbound i zadebiutować jeszcze w tym roku.

Wiarygodny informator Tom Henderson wskazuje, że Need for Speed Unbound ma trafić na rynek już 2 grudnia. Gra rzekomo pojawi się jedynie na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X oraz S, choć na ten moment nie można całkowicie wykluczyć, że nie doczekamy się wersji na PlayStation 4 i Xbox One.

Wkrótce mamy zobaczyć także pierwszy oficjalny zwiastun. Materiał ma zostać opublikowany w ciągu około dwóch tygodni i podobno usłyszymy w nim piosenkę A$APa Rocky’ego. Całość powinna potrwać od dwóch do trzech minut.

Pierwotnie zakładano, że nowy NFS zadebiutuje w listopadzie, ale premiera miała zostać wewnętrznie opóźniona. Nie wiadomo, dlaczego twórcy mieli zdecydować się na przesunięcie terminu wydania gry.

W sierpniu tego roku do sieci wyciekł gameplay pochodzący z nieujawnionej produkcji. Wygląda na to, że nowe Need for Speed zaoferuje realistyczną grafikę z efektami rodem z komiksów.

Inne przecieki wskazują również, że Unbound ma być mocno nastawione na tryb multiplayer. Tytuł ma posiadać specjalne aktywności, które pozwolą graczom na spotykanie się w rozmieszczonych na mapie lokacjach i przystępowanie do wspólnych wyścigów.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie