Gran Turismo 7 z nowościami, w tym z superszybkim elektrycznym prototypem

Gran Turismo 7 z wrześniową łatką. Wśród nowości futurystyczne auto
Newsy PS4 PS5

Gran Turismo 7 z wrześniową aktualizacją. Twórcy z Polyphony Digital zadbali o kolejny zestaw nowości, ale nie jest zbyt opasły. Co nie znaczy, że nie ma tu świetnych aut do wypróbowania.

Gran Turismo 7 regularnie dostaje nowe aktualizacje. Zazwyczaj raz na miesiąc fani gry mogą liczyć na nowe auta do sprawdzenia, tła do fotografowania czy zmiany w samym systemie rozgrywki lub ekonomii gry. Te ostatnie nie zawsze są pozytywne, ale przynajmniej widać, że Polyphony nie porzuciło gry po premierze. Deweloperzy nadal chccą zapewnić graczom pewne nowości. Wrześniowa łatka nie należy do najwybitniejszych, ale przedstawione samochody i tak mogą dostarczyć sporo zabawy.

Aktualizacja 1.23 dodaje do gry trzy nowe auta, w tym „superszybki elektryczny prototyp i sportowe coupé z lat 90”, jak informują twórcy. Fani wysokich prędkości powinni ucieszyć się na widok Volkswagena ID. R ’19 w menu gry. Pojazd ten jest pewnego rodzaju symbolem wyścigowych aut elektrycznych. Jeśli mowa o klasyce, z pewnością zadowoli Was Nissan Silvia K’s Type S(S14) ’94. Z pewnością urokliwie wygląda w trybie fotograficznym.

Fani futuryzmu i szalonych koncepcji mogą sięgnąć po Porsche Vision Gran Turismo Spyder.

Układ podwójnego silnika elektrycznego w Porsche Vision Gran Turismo zapewnia systemową moc 820 kW (1 098 BHP) i maksymalny moment obrotowy 1 090 Nm (111 kgfm). Innowacyjny aktywny system aerodynamiczny dynamicznie reaguje na wszystkie sytuacje na drodze, aby zwiększyć osiągi samochodu. Doskonale nadaje się do pokonywania wymagających zakrętów i szybkich odcinków, które można znaleźć na torach takich jak Nürburgring Nordschleife lub na alpejskich drogach.

– czytamy na blogu PlayStation

To jednak nie wszystko. Twórcy zadbali także o nowe wyróżnione lokacje w trybie Scapes – Kalifornię II oraz Tokio II. Prócz tego ponownie dostaliśmy parę poprawek stabilności i niektórych systemów gry.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie