GTA VI - Michalel z GTA V z karabinem, logo TES V: Skyrim (smok) i Ellie z The Last of Us Part II

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – dziecko żartowniś z TLoU2, „NieSkyrim” zakazany i gracz krzyczący w TV o GTA VI

Poniedziałkowa DoGRYwka już jest, a w niej między innymi o graczu, który domaga się GTA VI. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie wykrzyczał o tym światu w niemieckim programie telewizyjnym.

W świecie modów do gier nie jest rzadkością, że często jakieś fanowskie rozszerzenie zostaje usunięte niekoniecznie przez samego autora. Dziś opublikowaliśmy artykuł o dość specyficznym przypadku takiego dodatku do Skyrima, który w swoim założeniu ma blokować dostęp do uruchomienia produkcji.

Kontynuując nasz ciekawostkowy cykl, podzieliliśmy się z Wami świetnym detalem z The Last of Us Part II. Wielu z Was mógł Wam umknąć, a jest to naprawdę świetny smaczek. To tylko kilka najciekawszych artykułów, a poniżej znajdziecie ich całą resztę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się