nowe gry PS4 i PS5 - logo PlayStation

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Nowe gry na PS4 i PS5 w tym tygodniu. Polski horror z Krakowa i „średniowieczne GTA”

Zastanawiacie się, jakie nowe gry na konsolach PlayStation czekają na Was w tym tygodniu? Poniżej znajdziecie najciekawsze produkcje, które już niebawem zadebiutują w PS Store.

Już jutro (31 sierpnia) w sklepie PlayStation pojawi się Rustler (PS4/PS5), czyli połączenie pierwszych GTA ze średniowiecznym klimatem. Wciel się chłopka-gangusa i siej wokół wszelkie zniszczenie. Wcześniej tytuł zadebiutował w early accessie na Steamie i o tej wersji mogliście już wcześniej przeczytać w jednym z naszych artykułów.

Od 2 września będzie można zakupić WRC 10 (PS4, PS5), czyli kolejną już odsłonę tych kultowych wyścigów. Z okazji 20-lecia serii dodano nowy tryb historyczny, który uwzględnia najważniejsze wydarzenia na przestrzeni 50 lat samego WRC. Nic, tylko siąść za kierownicę i jechać!

Również od 2 września do PS Store trafi Kitaria Fables (PS4, PS5). To przygodowy tytuł RPG z ze zwierzęto-podobnymi istotami, który powinien przypaść do gustu szczególnie najmłodszym graczom. Do dyspozycji jest nawet co-op. W tej produkcji nie zabraknie walki, rozbudowywania własnego domostwa i wypełniania zleconych zadań.

Po wielu miesiącach oczekiwania na PS5 pojawi się nareszcie polskie The Medium. Debiut na tym sprzęcie odbędzie się 3 września 2021 roku. To nietypowy horror polskiego studia Bloober Team, który pozwoli Wam wcielić się w tytułową bohaterkę z nadnaturalnymi zdolnościami. W tym przygodowym horrorze niejeden raz zjeży się Wam włos na rękach. Ciekawą mechaniką jest prowadzenie narracji w dwóch różnych rzeczywistościach jednocześnie.

Tego samego dnia zadebiutują również dwie sportowy gry, obie w wersjach na PS4. Czy mamy na sali fanów golfa lub boksu? Jeśli tak, to bardzo dobrze się składa, ponieważ już niebawem będziecie mogli zakupić Big Rumble Boxing: Creed Champions oraz Golf Club Wasteland.

Oczywiście są to tylko najciekawsze, nowe gry na konsole PlayStation. Jeśli jesteście zainteresowani też nadchodzącymi grami na pozostałe sprzęty, zajrzyjcie do tego artykułu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się