Akcesoria dla graczy - japanese gaming chopsticks - gracz gra na DualShock 4 i ma w ręce gamingowe pałeczki

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Gamingowa lodówka, gamingowa maseczka, a teraz czas na… gamingowe pałeczki

Pewnie każdy z Was zna tę sytuację, gdy podczas grania w ulubione tytuły najdzie ochota na przekąszenie czegoś, często brudzącego ręce. Nierzadko kończy się to brudną myszką, klawiaturą, a przede wszystkim palcami. Oto akcesoria dla graczy, które w tym pomogą!

Japońska firma B´full przygotowała specjalne, gamingowe pałeczki, które mają umożliwić niebrudzenie sobie rąk podczas grania i jedzenia jednocześnie. Cały koncept został zaprezentowany na poniższej grafice i wydaje się on niezwykle wygodną opcją. Urządzenie ma kosztować na japońskim rynku 1 210 JPY, czyli w przeliczeniu około 43 zł.

Akcesoria dla graczy - japanese gaming chopsticks.jpg - cały plakat - japońskie znaki i czipsy
Źródło: B´full

Co prawda, nie udało mi się odnaleźć w sieci nagrania prezentujące w akcji wynalazku z powyższej grafiki, jednakże zasada jego działania powinna być analogiczna do projektu z filmu poniżej. W tym przypadku możecie zobaczyć projekt wydrukowany w drukarce 3D.

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem wielkim fanem tego pomysłu. Nie zliczę sytuacji, kiedy to taki gadżet by mi się przydał. Wiadomo, że nikt nie chce co chwilę wycierać dłoni w chusteczki, a co gorsza w spodnie. Już wielokrotnie żartowałem ze znajomymi podczas spotkań, że podczas jedzenia przekąsek przydałaby się para spodni na stole do właśnie czyszczenia sobie rąk.

Co sądzicie o tego typu rozwiązaniu? Przydałoby się Wam w codziennym życiu?

Być może ominął Was mój inny artykuł, gdzie na akcesoria dla graczy poświęciłem sporo tekstu. Mam na myśli dokładnie TOP 10 szalonych wizji kontrolerów. Znajdzie go w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się