Death Stranding - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Gracze czekający na Death Stranding 2, miejcie rękę na pulsie. Aktor potwierdza dobre wieści

Norman Reedus potwierdził, że trwają negocjacje w sprawie Death Stranding 2. Znany i lubiany aktor chyba za wcześnie się wygadał.

Już w przyszłym miesiącu ukaże się rozszerzone wydanie ostatniej gry Hideo Kojimy. Jeśli nadal mało Wam Death Stranding, wygląda na to, że japoński reżyser powoli szykuje kontynuację.

Norman Reedus potwierdził w rozmowie z redaktorką serwisu partnerskiego IGN Brasil, AdoreCinema, że trwają negocjacje w sprawie Death Stranding 2. Aktor rzekomo jest zaangażowany w produkcję i wydaje mi się, że uchylił rąbka tajemnicy odrobinę za wcześnie.

W tym miejscu warto przypomnieć, że Reedus potwierdzał już wcześniej, że rozmawia z Hideo Kojimą na temat dalszej współpracy. Teraz już wiemy, że jej efektem jest DS Director’s Cut oraz być może kolejna gra (lub nawet gry) Japończyka.

Co ciekawe, zaangażowanie Reedusa w DS2 nie jest wcale oczywistą decyzją. Kojima twierdził, że przy ewentualnej kontynuacji Death Stranding chciałby „zacząć od zera”. Choć o zapowiedzi na razie musimy zapomnieć, fani Death Stranding mają powody do radości.

Oczywiście musimy mieć na uwadze, że negocjacje nie oznaczają akceptacji projektu. Death Stranding 2 nie musi powstać tak szybko i nie zdziwiłbym się, gdyby Kojima uraczył nas przed tym jeszcze jedną, inną grą, na przykład we współpracy z Microsoftem. Póki co musimy zaczekać na więcej konkretów.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się