Trepang 2 - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tak mogłoby wyglądać FEAR 4. Trepang2 zapowiada się bosko i ma nawet wersję demo

Jeśli tęsknicie za serią FEAR, gra Trepang2 powinna przykuć Waszą uwagę. To szalony, dynamiczny i bardzo mroczny shooter, który powolutku zbliża się do premiery.

Rynek gier wideo jest wypełniony strzelankami z perspektywy pierwszej osoby. Każdy znajdzie coś dla siebie, choć osobiście mam wrażenie, że nieco brakuje nam gier przypominających kultową już serię FEAR. Dynamiczne strzelanie, podatne na destrukcję otoczenie i potężne spluwy sprawdzały się świetnie, a nie zapominajmy też o świetnie zrealizowanym bullet-time.

Gracze tęskniący za tego typu rozgrywką powinni rzucić okiem na Trepang2. Gra powstaje od paru lat i jest już w zaawansowanym stadium produkcji. Twórcy co rusz dzielą się nowymi materiałami i właśnie zaprezentowali nowy gameplay. Przy okazji ogłoszono, że wydaniem gry zajmie się Team 17.

Nawiązania do FEAR są widoczne na pierwszy rzut oka. Choć główny element zabawy stanowi strzelanie, znalazło się również miejsce na chwile grozy.

Co więcej, gra posiada bezpłatną wersję demo, którą pobierzecie na platformie Steam, w tym miejscu. Jeśli chcecie zapoznać się z tym tytułem przed jego debiutem, to świetna i na ten moment jedyna okazja.

A kiedy premiera? Niestety, jeszcze nie wiadomo. Biorąc pod uwagę, że twórcy znaleźli już wydawcę, nie spodziewałbym się, że jest bardzo odległa. Na ogłoszenie konkretnego terminu musimy jednak jeszcze trochę poczekać.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się