Battlefield 2042 - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Wszystko wskazuje na to, że beta Battlefield 2042 wystartuje już niedługo

Na serwerach PlayStation znaleziono pliki wersji beta Battlefield 2042. Może to oznaczać, że niedługo sprawdzimy grę we własnym zakresie.

EA potwierdziło pod koniec lipca, że szykuje otwartą betę BF2042. Nie poznaliśmy dokładnej daty jej startu, ale powinna ona rozpocząć się na początku września. Teraz wiemy, że jesteśmy już bardzo blisko uruchomienia testów gry.

Na serwerach PlayStation znaleziono pliki wspomnianej wersji Battlefield 2042. Choć nadal nie znamy daty rozpoczęcia bety, jest ona nieodległa. Trzeba jednak wspomnieć, że znalezione pliki dotyczą wczesnego dostępu do bety, czyli wersji przeznaczonej dla graczy, którzy złożyli zamówienia przedpremierowe.

Sprawę skomentował również znany informator, Tom Henderson. Według niego, beta jest w drodze, ale EA średnio radzi sobie w komunikacji z graczami. Może to sugerować, że otrzymamy zapowiedź testów w ostatniej chwili przed ich rozpoczęciem. To jednak tylko spekulacja.

Przypomnę, że Battlefield 2042 debiutuje 22 października bieżącego roku. Do premiery nie zostało dużo czasu, co ponownie wskazuje, że otwarte testy gry są już bardzo blisko.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się