piłkarz z FIFA 22 goni za piłką, zbliżenie na głównego bohatera z Ghost of Tsushima i morderczyni z Deathloop w dynamicznej pozie strzela do wrogów

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – masa ex’ów Sony może zmierzać na Steam, recenzje Deathloop i FIFA 22 zaoferuje więcej na PS5

Do premiery gry FIFA 22 wcale nie zostało tak dużo czasu, a część graczy może rozważać, na którą platformę zakupi grę. Dziś opublikowaliśmy tekst, w którym poświęciliśmy kilka akapitów na dodatkowe „ficzery” w wersji na PS5. Może one pomogą Wam podjąć decyzję.

Do sieci trafiły pierwsze recenzje gry Deathloop od Arkane Studios. Wielu się nie spodziewało, że produkcja pozyska takie oceny. Czy jest dobrze? To mało powiedziane!

W internecie jednak najgłośniej w ten poniedziałek było o ogromnym przecieku listy gier, które mogą trafić na Steam. Większość z nich to tytuły ekskluzywne dla PlayStation. To tylko kilka najciekawszych artykułów z dzisiaj, a całą resztę znajdziecie poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się