Marvel's Spider-Man 2 - zrzut ekranu ze zwiastuna

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Współtwórczyni Marvel’s Spider-Man 2 potwierdza imponujący szczegół ze zwiastuna

Na wielkim pokazie PlayStation ujrzeliśmy wyczekiwaną zapowiedź Marvel’s Spider-Man 2. Pracująca dla Insomniac Games deweloperka potwierdziła pewien istotny detal, na który mało kto zwrócił uwagę.

Insomniac Games nie bawiło się w CGI i zdecydowało się też pokazać graczom, na co stać deweloperów. Potwierdzono, że zwiastun został w pełni przygotowany na silniku gry. Oznacza to, że choć tytuł w akcji nie będzie wyglądał identycznie, niektóre jego elementy będą mocno zbliżone do tych, które widzimy na zwiastunie.

Jeśli uważnie obejrzymy trailer, fakt, że został on stworzony na silniku gry może robić niemałe wrażenie. Oświetlenie wygląda fenomenalnie. To samo można również powiedzieć o ilości widocznych w otoczeniu szczegółów. Co więcej, nawet detale obecne na strojach protagonistów prezentują się imponująco. Można nie być fanką lub fanem growego Spider-Mana, ale jedno trzeba przyznać – Insomniac potrafi świetnie wykorzystać moc konsol Sony.

Gra powinna zadebiutować w 2023 roku. W ciągu nadchodzących miesięcy zobaczymy, jak prezentuje się gameplay. Ciekawe, czy będzie można różnił się od tego, co widzimy na zwiastunie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się