GTA Trilogy Remake - GTA III - grafika z głównym bohaterem gry trzymającym baseballa

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

GTA Trilogy Remake znowu na tapecie. Źródło? Serwer Nvidii

O GTA Trilogy Remake plotkuje się już od dłuższego czasu. Dziś kolejne źródło wspomina o powstawaniu takowej gry, a jest nim… samo GeForce Now.

Dziś na łamach Planety Gracza mogliście już przeczytać o pokaźnej liście produkcji ukrytych w usłudze streamingowej od Nvidia. To nie koniec wykopalisk w tamtejszej bibliotece. W specjalnym pliku odnaleziono także informacje na temat właśnie GTA Trilogy Remastered. Możecie spytać „Jakie remastered, skoro wcześniej było o remake’u?”, a ja już spieszę z odpowiedzią.

Z opisu Kotaku, który powołuje się na swoje anonimowe źródła, wynika, że rzeczywiście odnowionym edycjom 3D jest bliżej do remake’u (zmiana silnika, inna oprawa graficzna) niż do samego remasteru. W związku z tym faktem „remake” jest bardziej adekwatną, mniej mylącą nazwą.

Warto jednak brać pod uwagę, że omawiany w tym tekście wpis o odnowionych, wcześniejszych częściach GTA może być tylko placeholderem. Osobiście mam jednak nadzieję, że tak nie jest, a tym bardziej, że pozostałe gry z tego leaku również (oby) się potwierdzą.

W ostatnim czasie jeszcze jedno źródło informowało na temat powstawania GTA Trilogy Remake. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym artykule.

Czekacie na oficjalne potwierdzenie wymienionych w artykule gier? Osobiście nie mogę się doczekać, aż ewentualnie Rockstar da nam wszystkim możliwość ponownego zgłębienia historii z wcześniejszych gier z cyklu GTA.


AKTUALIZACJA: Firma NVIDIA potwierdziła, że przeciek jest prawdziwy, choć należy patrzeć na niego ze sporym przymrużeniem oka. Więcej informacji znajdziecie w tym artykule.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się