The Last of Us 2 z modami

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

TLoU2 jak z koszmaru. Gra z modami wygląda szalenie, kiczowato i niesamowicie śmiesznie

Pewien gracz postanowił całkowicie zepsuć The Last of Us 2. Moder Speclizer wrzucił do gry bardzo dziwaczne, często niepokojące zmiany.

Z góry ostrzegam, że na filmiku Speclizera znajdziecie parę większych i mniejszych spojlerów. Jeśli nie graliście w TLoU2, lepiej go nie włączajcie oraz nie czytajcie dalej.

Modyfikacje dosłownie rujnują grę – nie tylko w sensie technicznym, ale też mocno naruszają przytłaczającą atmosferę produkcji. Warto wymienić chociażby zmianę, która podmienia wszystkie w postacie na coś na kształt żywych balonów. Karykaturalne modele wygląda jak wyciągnięte prosto z niepokojących animacji z odmętów YouTube.

W jednej scenie moder podmienił też model pistoletu na… pluszową kałamarnicę. Co więcej, maskotki pojawiają się również w jednej z najbardziej dramatycznych scen, które znajdziemy w grze. Poruszająca śmierć Joela nie robi już takiego wrażenia w otoczeniu fioletowych zabawek.

Dziwacznych modyfikacji jest znacznie więcej. Jeśli interesują Was takie ciekawostki, znajdziecie je w filmiku poniżej.

Pamiętajcie, że przerabianie swojej konsoli oraz modowanie gier na PlayStation pozbawia Was gwarancji producenta. Dodatkowo, nieumiejętnie wykonane, może zepsuć Waszą konsolę. Nie radzę tego robić.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się