Bohaterowie z Cyberpunk 2077 stoją obok siebie, Geralt z Wiedźmin 3 z mieczem w ręku, piłkarz z FIFA 22 kopie piłkę

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – istna rzeź w Wiedźminie 3, własny klub w FIFA 22 i która konsola wymiata w Cyberpunka?

EA Sports nareszcie zaprezentowało tryb kariery w FIFA 22. Oczywiście nie zabrakło kilku udoskonaleń. Gracze stworzą nawet własny klub. Więcej o tym przeczytacie w jednym z naszych dzisiejszych artykułów.

Do sieci trafiło też świetne porównanie gry Cyberpunk 2077 na next-genowych konsolach po patchu 1.23. Okazuje się, że każda z platform ma masę plusów i minusów. Niektórym może być naprawdę ciężko wybrać sprzęt, na którym najlepiej będzie się im grało w najnowszą produkcję CD Projekt Red.

Pozostając w temacie gier wymienionego studia – może przeoczyliście tekst o niezwykle krwawym modzie do Wiedźmin 3: Dziki Gon? Po jego instalacji Geralt stanie się dopiero prawdziwym „Rzeźnikiem z Blaviken”. To tylko kilka najciekawszych newsów z dzisiaj, dlatego sprawdźcie, czy jesteście z nimi na bieżąco.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się