Evil Dead: The Game - bohaterowie

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Evil Dead: The Game opóźnione, ale za to otrzymamy singleplayer

Premiera Evil Dead: The Game została przesunięta na przyszły rok. Twórcy postanowili dać sobie więcej czasu i szykują tryb dla jednego gracza.

Saber Interactive potwierdza, że growa adaptacja Martwego Zła ukaże się nieco później. Pierwotnie gra miała zadebiutować do końca 2021 roku, ale tak się nie stanie. Premiera odbędzie się dopiero w lutym 2022 roku. Twórcy potrzebują więcej czasu na doszlifowanie swojej produkcji. Co więcej, postanowiono wprowadzić do gry tryb singleplayer.

Witajcie kochani gracze. Ustalamy nową datę premiery, aby dać zespołowi trochę dodatkowego czasu na dopracowanie gry i upewnienie się, że jest to ostateczne doświadczenie Evil Dead, na które wszyscy czekacie. Ten dodatkowy czas pozwoli nam również zaimplementować opcję dla jednego gracza, która pozwoli wam cieszyć się grą bez waszych towarzyszy w kooperacji.

– czytamy w ogłoszeniu twórców gry

Dodatkowy czas powinien pozytywnie wpłynąć na jakość Evil Dead: The Game. Dodanie trybu singleplayer to również dobra wiadomość, bowiem nie każdy ma ochotę na rozgrywkę w kooperacji. Choć gra bez znajomych z pewnością straci nieco uroku, możliwość wyboru preferowanego trybu rozgrywki zawsze bardzo cieszy. Oby deweloperzy dobrze wykorzystali dodatkowe kilka miesięcy czasu produkcji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się