Skyrim na modach - Dragonborn biegnie przez górzystą łąkę z mieczem z DOOMa

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Skyrim jak gra obecnej generacji. 4K, mody i ponad 500 zmian na pokładzie

Choć Skyrim niedługo skończy 10 lat, nie zanosi się, by scena modderska tej gry prędko miała odejść w zapomnienie. Zobaczcie, jak pięknie może wyglądać ten hit po instalacji kilku poprawek.

Osoby śledzące Planetę Gracza doskonale wiedzą, że nasza redakcja podziela zamiłowanie do modów wszelakich gier. Tym razem chcemy Wam przedstawić Skyrima, jeżeli wprowadzicie do niego około 500 zmian. Oprócz poprawek graficznych nie zabrakło też paru smaczków, takich jak np. miecz z DOOMa.

Warto zaznaczyć, na jakim sprzęcie osiągnięto takie wodotryski graficzne. Pod obudową PeCeta znalazły się odpowiednio Ryzen 9 3900x i RTX 3090 w połączeniu z 32 GB pamięci RAM.

Jeśli jesteście zainteresowani sprawdzeniem wszystkich modów z powyższego nagrania, zachęcam zajrzeć do opisu materiału. Znajdziecie tam linki do wszystkiego, czego potrzeba, aby powtórzyć ten proces.

Jeszcze niedawno informowaliśmy Was o bardzo podobnym wyczynie w innej produkcji. Zobaczenie sklepu IKEA w GTA V, które wygląda równie pięknie, co omawiany Skyrim, na pewno zapadnie Wam w pamięci. Wspomniany artykuł znajdziecie w tym miejscu.

Bawiliście się kiedyś grami wideo, aby wycisnąć z nich pełen potencjał graficzny? Jeżeli tak, koniecznie pochwalcie się swoimi przygodami w komentarzach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się