Deathloop - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Planujesz ograć Deathloop? Nie musisz się już martwić o premierę

Twórcy Deathloop potwierdzili, że gra jest już oficjalnie ukończona. Biorąc pod uwagę wcześniejsze opóźnienia, to świetne wieści dla graczy.

Nowa gra Arkane Studios została opóźniona dwa razy od czasu ujawnienia pierwotnej daty premiery. Na liczne obsuwy wpłynęła pandemia i chęć doszlifowania gry. Teraz wreszcie możemy w spokoju czekać, aż produkcja trafi w nasze ręce.

Arkane potwierdza, że Deathloop ukaże się, zgodnie z planem, 14 września bieżącego roku. Prace nad grą zostały też oficjalnie ukończone. Teraz deweloperzy wprowadzają ostatnie poprawki i rozsyłają tytuł do tłoczni płyt oraz wydawców na wszystkich docelowych platformach.

W tym miejscu muszę przypomnieć, że gra ukaże się na razie tylko na PlayStation 5 oraz PC. Jest to tytuł czasowo ekskluzywny dla konsoli Sony oraz PeCetów. Jeśli gracie na sprzęcie Microsoftu, nie macie się jednak o co martwić. Produkcja na pewno ukaże się na konsolach Xbox, ale musimy na to trochę zaczekać. Niewykluczone, że zobaczymy ją też nawet w abonamencie Xbox Game Pass.

Na ten moment musimy już tylko uzbroić się w cierpliwość. Deathloop zapowiada się bardzo ciekawie i znając Arkane, może być niemałym zaskoczeniem. Studio lubi podchodzić kreatywnie do swoich gier i wątpię, aby najnowszy twór zespołu był wyjątkiem od reguły.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się