Wiedźmin 3 Dziki Gon - Combo Blood - Geralt rozczłonkował kilku redańskich żołnierzy i obmył okolicę ich krwią

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Oto prawdziwy „Rzeźnik z Blaviken”. Wiedźmin 3 spływa krwią z nowym modem

Po instalacji tej modyfikacji określenie „Rzeźnik z Blaviken” będzie jeszcze lepiej pasować do Geralta. Oto świetny mod do Wiedźmin 3: Dziki Gon, który sprawi, że Wiedźmak pozostawi za sobą pogrom i pożogę.

Modder o MrFlashMode wpadł na niecodzienny pomysł połączenia najlepszych elementów innych fanowskich dodatków – Brutal Blood i More Blood. Wyciągnął z nich najlepsze elementy, aby stworzyć istnie krwawe dzieło. Podczas walk z potworami i ludźmi po prostu wszędzie będzie tryskać posoka. Zobaczcie, jak to wszystko wygląda w akcji:

Szczególnie uwagę zwróciłem na dopracowanie detali. Na powyższym nagraniu można zauważyć, że ciemnobordowa barwa miesza się z wodą. Warto też wspomnieć, że w przypadku stworów pająkopodobnych zobaczymy wszędzie pryskającą żółtą ciecz. Pomyślano też i o takim szczególe, co tylko świadczy o poziomie dopracowania.

Muszę przyznać, że w połączeniu z młynkiem ten mod wygląda najbardziej spektakularnie. Dla jednych może to być drobny detal, a dla mnie to naprawdę perfekcyjnie wykonany efekt.

Modyfikacją Combo Blood możecie pobrać stąd.

W mojej opinii takie małe urozmaicenia do Wiedźmin 3: Dziki Gon mogą dać tej grze drugie, trzecie i dziesiąte życie. Jeżeli też lubicie takie drobne smaczki, może zainteresuje Was np. ten artykuł. Znajdziecie tam poprawkę twarzy Geralta. Standardowa wygląda, jakby Wieśmak był wiecznie czerwony ze wstydu, dlatego nie zaszkodzi mu pomóc z tym drobnym problemem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się