FIFA 22 - piłkarz biegnie przed siebie z piłką i a wokół niego trójka jego rywali próbuje mu ją zabrać

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

FIFA 22 z prezentacją trybu kariery. Stworzymy swój wymarzony klub

EA Sports opublikowało prezentację nowej wersji trybu kariery z FIFA 22. Gracze otrzymają w nim więcej możliwości personalizacji klubu.

Tryb kariery w FIFA nie jest tak popularny jak Ultimate Team, ale nadal przyciąga uwagę wielu graczy. EA Sports rozwija go z odsłony na odsłonę i FIFA 22 również przyniesie ze sobą dawkę świeżych rozwiązań.

W sieci pojawiła się krótka prezentacja nowej wersji trybu kariery. EA Sports przybliżyło w niej nowe funkcje oraz streściło, które obecne systemy ulegną zmianom i jak zaawansowane one będą.

Najważniejszą nowością jest zdecydowanie możliwość stworzenia własnego klubu w trybie kariery menadżera. Wybierzemy nazwę naszego zespołu, stroje, stadion i ligę. Co ciekawe, nasz klub będzie musiał zastąpić jeden z zespołów z danej ligi, a stroje i stadion będziemy mogli personalizować co sezon.

Zmian doczekała się również kariera zawodnika. W FIFA 22 otrzymamy możliwość rozpoczęcia meczu jako piłkarz rezerwowy. Łączy się z tym też system relacji z menadżerem, który może nie być pewny, czy na pewno chce nas wrzucać do meczowej jedenastki.

Jeśli chcecie zapoznać się z najważniejszymi nowościami z nowej odsłony FIFA, zerknijcie do naszej zapowiedzi. Znajdziecie w niej pigułkę niezbędnych informacji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się