DoGRYwka - piłkarz z eFootball, mężczyzna przykuty do krzesła z Jackass 4 i Joseph Seed z Far Cry 5

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – płatne DLC do eFootball i tajemnica aktualizacji Far Cry 5, absurdy w Jackass 4

Niespodziewanie wyszła nowa aktualizacja do Far Cry 5, której Ubisoft wcześniej nie zapowiadał. Na liście zmian znalazł się punkt, nad którym gracze mocno spekulują. Jaki to może mieć związek z Far Cry 6?

Konami poinformowało na temat braku darmowego trybu Master League w eFootball. Może to budzić kontrowersje, ponieważ tytuł jest zapowiadany jako F2P. Niestety, okazuje się, że za zawartość, która była standardem w serii PES, będzie trzeba zapłacić.

Do sieci trafił też nowy zwiastun czwartego filmu z Jackass w roli głównej. Nie zabrakło kuriozalnych i absurdalnych wygłupów, z których słyną poprzednie części tego cyklu. To tylko kilka najciekawszych wiadomości ze świata popkultury, dlatego sprawdźcie, czy czegoś przypadkiem nie ominęliście.

https://planetagracza.pl/battlefield-2042-portal-mode-starsze-mapy-nowy-tryb-wyciek/

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się