Jackass 4 - krzyczący aktor bez koszulki

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Jackass powraca. Absurd i kuriozalne wyzwania w trailerze czwartej części

W sieci pojawił się nowy trailer Jackass 4/Jackass Forever. Grupa zwariowanych entuzjastów już za kilka miesięcy powróci, by zmierzyć się w kolejnych wyzwaniach oraz robić sobie wzajemnie psikusy.

O Jackass można mieć różne zdanie. Dla jednych reprezentują oni humor najwyższych lotów, dla innych po prostu prymitywny. Niejednokrotnie ci hardcorowcy ryzykowali życiem, aby wywołać uśmiech na twarzach swojej widowni. Jak widać po poniższym zwiastunie, forma się nie zmieniła i czeka nas jeszcze więcej tego samego!

Paramount przewidziało premierę Jackass 4 na 22 października 2021 roku. W związku z tym będzie trzeba poczekać jeszcze kilka miesięcy, ale to dobra okazja by w międzyczasie ewentualnie nadrobić poprzednie zmagania Jackassów. Choć swego czasu wcześniejsze filmy z tej serii były dostępne na platformie Netflix, obecnie znajdziecie tam tylko Jackass: Bezwstydny Dziadek.

Może nie wiecie tego, ale Jackass Forever powstaje już od naprawdę długiego czasu. Przyczyniło się do tego kilka rzeczy, np. po pierwszych dwóch dniach nagrywek Steve-O jak i Johnny Knoxville trafili do szpitala, o czym więcej przeczytacie w tym artykule. Później nastały czasy pandemii, co dodatkowo pokrzyżowało wytwórni plany. Na szczęście po powyższym nagraniu możemy sądzić, że prace są już na etapie wykończeniowym, dlatego nie powinniśmy spodziewać się ewentualnych przesunięć debiutu filmu.

Co sądzicie o Jackass i poprzednich materiałach tej grupy? Podobają się Wam, a może omijacie takie treści szerokim łukiem?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się