Ghost of Tsushima - Jin głaszcze liska

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Zachwytom nie ma końca. Nowa funkcja z dodatku do Ghost of Tsushima robi furorę

Nowy dodatek do Ghost of Tsushima pozwali nam pogłaskać jeszcze więcej zwierzaków. Gracze bardzo chwalą decyzję Sucker Punch.

Rozszerzone wydanie najnowszej gry Sucker Punch zmierza powoli do graczy. Świat GoT wzbogaci się o wiele nowości i kolejną krainę, ale nie zabraknie też mniej oczywistych i całkiem ciekawych funkcji.

Jeśli graliście w Ghost of Tsushima, zapewne doskonale pamiętacie lisy, które prowadziły nas do kapliczek i które można było też głaskać. Opcja ta tak bardzo spodobała się graczom, że Sucker Punch postanowiło przygotować kolejne okazje do interakcji ze zwierzakami.

W dodatku Iki Island pojawią się nowi przedstawiciele japońskiej fauny. Graczom przyjdzie pogłaskać jelenie, małpki i koty. Oczywiście czworonogi będą też pojawiać się poza sanktuariami.

Jak nietrudno było przewidzieć, gracze są zachwyceni nowościami. Jeszcze nawet nie widzieliśmy wszystkich świeżych funkcji, ale już teraz widać, że nowe zwierzęta skradły serca fanów Ghost of Tsushima. Kto wie, może Sucker Punch nie pokazało nam jeszcze wszystkich pupili?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się