FIFA 22 - Alex Scott

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

W FIFA 22 pojawi się pierwsza, anglojęzyczna komentatorka w historii serii

W FIFA 22 pojawi się pierwsza w historii serii, anglojęzyczna komentatorka. Była piłkarka, Alex Scott, podzieliła się wiadomością i nie kryje ekscytacji.

Najnowsza FIFA wprowadzi do serii kilka ciekawych nowości. Wśród ulepszonej grafiki, świeżych mechanik i zmian składów pojawi się też jednak jeszcze jedna, mniej standardowa ciekawostka.

W grze zadebiutuje pierwsza, anglojęzyczna komentatorka w historii serii. Alex Scott potwierdziła, że jej głos pojawi się w grze i umili nam rozgrywkę w angielskiej wersji językowej. W FIFA 22 obejmie rolę boiskowego reportera i usłyszymy ją najpewniej tylko w trybie kariery.

Co więcej, kobieta twierdzi, że nie jest ostatnią komentatorką, która pojawi się w piłkarskiej serii od EA. Może nie już w najbliższej części, ale w przyszłości zapewne usłyszymy kolejne żeńskie głosy w grze.

To wielka chwila dla FIFA, dla piłki nożnej, dla kobiet i dziewcząt na całym świecie. Jest to także wielki moment dla mnie osobiście i zawodowo. To zaszczyt, że mogę być częścią instytucji zajmującej się grami FIFA, wraz z moimi wspaniałymi kolegami prezenterami. To wielka chwila dla FIFA, dla piłki nożnej, dla kobiet i dziewcząt na całym świecie.

– fragment wpisu z Instagrama Alex Scott

Scott jest byłą piłkarką kobiecej drużyny Arsenalu Londyn oraz reprezentantką Anglii. Profesjonalną karierę co prawda ma już za sobą, ale nadal jest blisko ze swoim ukochanym sportem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się