Wcielenie - kadr

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Twórca Obecności zapowiada nowy, brutalny horror. Zobaczcie trailer Wcielenia

Wcielenie to nowy horror Jamesa Wana. Twórca uniwersum Obecności przygotowuje nowego straszaka, który ma zaprezentować nam nową wizję grozy.

Jeśli jesteście miłośnikami horroru, z pewnością doskonale znacie uniwersum Obecności. Według wielu widzów, to jedna z najlepszych, współczesnych serii horrorów. Twórca marki, James Wan, zapowiedział właśnie nowy film, który ponownie może nas nieźle nastraszyć. Zobaczcie zwiastun filmu Wcielenie, który trafi do kin 10 września.

W obsadzie zobaczymy takie osobistości jak Annabelle Wallis, Maddie Hasson, Michole Briana White, Jake Abel i Ingrid Bisu, którą możecie kojarzyć z najnowszej części Obecności i Zakonnicy.

Widowisko zaprezentuje nam historię Madison. Sparaliżowana kobieta doświadcza przerażających wizji, w których obserwuje brutalne morderstwa. Nie brzmi to bardzo oryginalnie, ale James Wan potrafi zaskakiwać. Miejmy nadzieję, że tym razem również mu się to uda.

Mam jednak wrażenie, że nie uświadczymy tu zbyt dużo czystej grozy i film zaprezentuje sporo akcji. Widać, że trup będzie ścielił się gęsto, co może się podobać, ale ja nie jestem przekonany. Nazwisko Wana na zwiastunie jednak zobowiązuje, więc spodziewałbym się przynajmniej przyzwoitego straszaka.

Przy okazji myślę, że jeden z plakatów filmu zasługuje na wyróżnienie. Klimatyczny, nieprawdaż?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się