PS5 i telewizor z Apple TV+

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co weekend student game designu.

2 komentarze

Apple TV+ za darmo dla każdego właściciela PS5. Aż pół roku abonamentu od zaraz

PlayStation i Apple rozpoczęło współpracę, dzięki której posiadacze konsol PS5 będą mogli niebawem odebrać za darmo usługę Apple TV+ na pół roku kompletnie za darmo.

Jak informuje japoński gigant na swojej stronie, już w tym tygodniu startuje nowa oferta tylko dla posiadaczy PS5. Jeżeli posiadacie piątego „pleja”, będziecie mogli nacieszyć się subskrypcją Apple TV+. To świetna alternatywa dla Netflixa, który jest w Polsce jedną z najpopularniejszych usług streamingowych.

W chwili pisania tego artykułu omawiany prezent nie jest jeszcze dostępny. W ciągu najbliższych dni powinno się to jednak zmienić. Poniżej możecie znaleźć instrukcję, która pozwoli Wam skorzystać z dobrodziejstwa PlayStatianio i Apple:

  • W wyszukiwarce konsoli PS5 znajdźcie aplikację Apple TV.
  • Ściągnijcie, a następnie włączcie Apple TV i podążaj za wyświetlanymi na ekranie instrukcjami.
  • Zalogujcie się do aplikacji przy pomocy konta Apple ID. Jeżeli takie nie posiadacie, należy się zarejestrować.

Planujecie sprawdzić Apple TV+ we własnym zakresie? Bez wątpienia w ostatnim czasie nie można narzekać na brak filmów i seriali na PS5. Od niedawna dostępne jest PS Plus Video Pass (także na PS4), dzięki któremu obecnie tylko Polacy mogą pochłonąć się na godziny seansów. Choć oferta tej usługi zawiera znacznie mniej pozycji od Apple TV+, razem obie biblioteki tworzą pokaźną bazę treści.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się