DoGRYwka - żołnierz z Battlefield 2042, Gabe Newell - właściciel Valve i Steam, szkielet atakuje bohatera Dead Space

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – Beta BF2042, Steam Deck uciągnie nowsze gry i Dead Space to nie odgrzewany kotlet

Bez wątpienia zapowiedź Dead Space zrobiła w sieci ogromną furorę. Twórcy zarzekli się, że praktycznie wszystko tworzą w tej grze od nowa, aby pozbyć się złych decyzji z poprzednich części.

Dowiedzieliśmy się też nowych informacji na temat zbliżającej się fazy Beta Battlefield 2042. Okazuje się, że ta odbędzie się już niebawem. Zagra każdy chętny i to bez wydania ani grosza. Więcej o tym oczywiście przeczytacie w jednym z naszych dzisiejszych artykułów.

Valve pochwaliło się mocą swojego przenośnego komputera Steam Deck. Według firmy sprzęt ma poradzić sobie z każdym nowszym tytułem. To tylko kilka z najciekawszych newsów tego dnia, dlatego sprawdźcie, czy czegoś przypadkiem nie przegapiliście.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się