Wiedźmin 3 - Geralt walczy z gryfem na polanie

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Umil sobie czas, czekając na załadowanie Wiedźmina 3. Malownicze krajobrazy czekają w tym modzie

Nie podobają się Wam grafiki ozdabiające loading screeny w Wiedźmin 3: Dziki Gon? Oto mod specjalnie dla Was, który podmieni obrazki na nieco wcześniejsze koncepty sprzed wielu lat.

Modyfikacja Pre-Release Loading Screens autorstwa Schroedinger654 wprowadzi do gry concept arty z 2013 i 2014 roku w formie tła ekranów ładowania. Obrazy prezentują się naprawdę malowniczo – część z nich dosłownie wygląda jak namalowana farbą. Poniżej możecie zobaczyć kilka przykładowych grafik, które po instalacji tego fanowskiego dodatku zawitają w Waszych kopiach gry:

Wiedźmin 3 - port
panorama Novigradu
Geralt na Koniu w mieście
Wiedźmin 3 - roślinność zamku z Wyzimie
Wiedźmin 3 - Skellige concept art - ruiny budynku

Jeżeli chcecie zobaczyć więcej przykładów, oto spory kawał rozgrywki, w którym znajdziecie wielokrotnie przebitki z omawianego w artykule dzieła. Takie sprawdzenie „w praktyce” pokazuje jeszcze lepiej, że naprawdę warto się tym fanowskim dodatkiem zainteresować.

Twórca przygotował kilka wersji do wyboru, aby gracze mogli dowolnie przebierać w grafikach. W związku z tym każdy może dostosować loading screeny wedle własnego gustu. To świetny pomysł ze strony moddera.

Pre-Release Loading Screens możecie pobrać stąd.

W ostatnim czasie na łamach Planety Gracza powstało wiele artykułów na temat modyfikacji, które starają się wykorzystać lub odtworzyć zawartość, która ostatecznie nie trafiła do Wiedźmin 3: Dziki Gon. Jeden z twórców modów stworzył np. Igni, które przypomina to z pokazów E3 sprzed wielu lat. Więcej o tym przeczytacie w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się