Dragon Age 4 - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Dragon Age 4 zaczyna trochę przypominać TES VI. Informator mówi, kiedy najwcześniej zagramy

Dragon Age 4 nie ukaże się zbyt szybko. Znany informator ujawnił, kiedy najwcześniej zagramy w nową odsłonę słynnej serii produkcji RPG.

Fani Dragon Age mają prawo się niecierpliwić. BioWare zrezygnowało z jakiegokolwiek pokazu na EA Play Live i o DA4 wciąż wiemy tyle, co nic. Nadal nie widzieliśmy pokazu rozgrywki, nie znamy też daty premiery, a trwający niedobór informacji daje się graczom we znaki.

Znany informator, Jeff Grubb, wypowiedział się na temat produkcji. Według jego źródeł, gra jest nadal rozwijana i nie ma co liczyć na szybki debiut. Docelowo premiera ma być planowana na 2023 rok i to właśnie wtedy zagramy najwcześniej. Oczywiście twórcy mogą napotkać na problemy i niewykluczone, że opóźnią debiut jeszcze bardziej. W tej chwili możemy tylko wróżyć z fusów.

Jeff Grubb przypomniał dodatkowo, że BioWare nie zamierza tworzyć gry-usługi i skupia się na przygodzie dla jednego gracza. Jeśli nie pasowały Wam udziwnienia wprowadzone w poprzednich grach zespołu, chyba nie ma się o co martwić. Rzecz jasna niewykluczone, że multiplayer i tak się pojawi.

Ostatecznie o grze wciąż wiemy niewiele i nie zanosi się, aby BioWare miało w tym roku uraczyć nas obszernym pokazem rozgrywki czy nawet większym zwiastunem. Jeśli Dragon Age 4 faktycznie ma ukazać się w 2023 roku, spodziewałbym się prezentacji dopiero w 2022 roku. Cóż, oby cierpliwość się opłaciła.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się