Battlefield 1 - Shortcut Kit Vehicle Bundle DLC - żołnierz podpala pole walki

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Zaoszczędź 59 zł. Darmowy dodatek do Battlefield 1 czeka

Każdy właściciel Battlefield 1 może na Steam odebrać za darmo DLC Shortcut Kit: Vehicle Bundle. Po otrzymaniu tego dodatku zostaną odblokowane ulepszenia pojazdów i wiele broni.

Jeżeli rozważacie przypisanie Vehicle Bundle do Waszych kont, radzę się pospieszyć. Jest to oferta limitowana czasowo – trwa jedynie do 29 lipca, do godziny 19:00 czasu polskiego. By to zrobić, przejdźcie pod ten link i wybierzcie opcję „Dodaj do konta”.

To narodziny wojny totalnej, więc należycie się przygotuj. Pakiet wyposażenia pojazdów daje natychmiastowy dostęp do wszystkich ulepszeń pojazdów oraz kompletu broni dla czołgisty i pilota w trybie online Battlefield™ 1.

Pakiet zawiera tylko elementy z gry podstawowej. Nie zawiera elementów z nadchodzącej zawartości do pobrania oraz dodatków, elementów odblokowywanych za pośrednictwem pakietów bojowych ani elementów z ofert promocyjnych.

– informuje wydawca na karcie Steam produktu

Być może część z Was nie posiada jeszcze Battlefield 1. Co prawda, nie na Steam, ale na Origin możecie otrzymać obecnie tę grę. Zaraz podobna sytuacja spotka nawet Battlefield V. Więcej o tym możecie przeczytać w tym miejscu.

Bez wątpienia powrót do wcześniejszych BF-ów to dobry sposób na zabicie czasu w oczekiwaniu na Battlefield 2042. Wczoraj dowiedzieliśmy się szczegółów na temat jednego z nowych trybów. Portal Mode obdaruje graczy dosłownie nieskończoną ilością możliwości. Więcej o tym przeczytacie tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się