DoGRYwka - Lewandowski i inni polscy piłkarze, logo PlayStation, wkurzony Geralt z Wiedźmin 3

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

DoGRYwka – masa darmówek: testy PES 2022, motyw na PS4 i pierwsza część Wiedźmina

Dawno takiego dnia nie było. Masa prezentów dla graczy, w tym darmowe gry. Dzisiaj dało nam świetną okazję, by nadrobić przygodę z pierwszym Wiedźminem. Jeżeli lubicie piłkę nożną, to pewnie też będziecie chcieli sprawdzić, jak się ma w akcji PES 2022.

Nie zabrakło też innych gratisów. Co powiecie na nowy motyw dla Waszego PS4? Tak się składa, że PlayStation wszystkich chętnych obdaruje takim, wystarczy wpisać specjalny kod. Spokojnie, dziś pisaliśmy też o wielu innych, ciekawych newsach. Ubisoft pochwalił się postępem technologicznym, którym po prostu promieniuje silnik Snowdrop w produkcji Avatar: Frontiers of Pandora.

Pozostając w temacie samych gier, zbliżają się wakacje, a to świetny powód, by nadrobić w końcu zaległe produkcje. Tak się składa, że właśnie rozpoczęła się letnia wyprzedaż na Steam, dlatego sprawdźcie zawartość Waszych portfeli i skarbonek. Oczywiście to tylko garstka najlepszych newsów o grach, dlatego sprawdźcie pozostałe, bo powinniście coś dla siebie znaleźć.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się