Aktualizacja PlayStation 4 PS4 - kontroler DualShock 4

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi:

Łapcie kod na darmowy motyw do PlayStation 4

Sony rozdaje kod na darmowy motyw do PlayStation 4. Jeśli chcecie odświeżyć menu swojej konsoli, możecie to zrobić bez płacenia.

Sony tradycyjnie przyłączyło się do Pride Month i świętuje go między innymi poprzez wyróżnienie paru produkcji w PlayStation Store i rozdawnictwo tęczowego motywu dla PlayStation 4. Jeśli chcecie zaopatrzyć się w kolorowe tło do konsoli, możecie zrobić to z prawie każdego zakątka świata.

Oto kody, dzięki którym odbierzecie motyw w wybranym regionie:

  • Ameryka Północna i Południowa – GBX2-ELNK-R5KE
  • Europa – XQF7-9JN4-3NQM
  • Japonia – CKDB-GDN3-637B
  • Korea – PDJR-T6NH-B49Q
  • Inne kraje i regiony Azji – DQM5-2LNC-T6KL

Przy okazji na blogu firmy pojawił się wpis traktujący o Pride Month. Swoją cegiełkę do niego dorzuciła Tiffany Hester, Dyrektor ds. Różnorodności, Równości i Włączenia Społecznego w SIE.

Chcemy być pozytywną siłą dla kultury i przynależności – nie tylko dla naszej społeczności PlayStation, twórców i partnerów, ale także dla naszych pracowników, ponieważ kontynuujemy budowanie sprawiedliwego i integracyjnego miejsca pracy w SIE. Mimo że przed nami jeszcze wiele pracy, nie mogłabym być bardziej dumna z naszych wysiłków i naszych globalnych grup Pride@PlayStation, widząc wszystko, co udało im się osiągnąć i wpływ, jaki wywierają.

– pisze Tiffany Hester na blogu PlayStation

Niestety, nie wiemy do kiedy potrwa rozdawnictwo motywu. Jeśli chcecie go odebrać, lepiej się pospieszyć.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się