Wiedźmin 3 z mrocznym modem - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Wiedźmin 3 skąpie się w średniowiecznym mroku dzięki tej modyfikacji

Wiedźmin 3 może wyglądać zbyt wesoło. Dzięki pewnej modyfikacji, oświetlenie w grze stanie się dużo bardziej klimatyczne i mroczne.

Jeśli trzeci Wiedźmin jest dla Was zbyt wesoły, być może zaciekawi Was mod zmieniający nieco oświetlenie. Moder FaramH postanowił pobawić się kolorami i światłem w Velen oraz okolicach. Efektem jego pracy jest stale rozwijane Depravity Lighting Mod – A Velen Lighting Project.

Autor chciał, aby Velen sprawiało wrażenie rozdartej przez wojnę krainy wyciągniętej prosto ze średniowiecza. Już teraz projekt faktycznie robi sporą różnicę. Wiedźmin 3 stał się dużo mroczniejszy i prezentuje klimat nieco podobny do tego z pokazów z E3. Trzeba mieć jednak na uwadze, że modyfikacja jest nadal dopracowywana i może posiadać wiele błędów.

Niestety, autor nie podzielił się instrukcją instalacji. Najprościej i najbezpieczniej będzie więc pobrać moda przy pomocy launchera Vortex. Pliki modyfikacji znajdziecie w tym miejscu. Dodatkowo FaramH zaleca pobranie moda Heresy Lighting Mod – A Novigrad Lighting Project, bowiem bez niego przerywniki filmowe mogą się psuć.

Na tle kolorowych zmian „upiększających” grafikę, projekt FaramH’a mocno się wyróżnia. Jak widać, mody do Wiedźmina są już tak różnorodne, że każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy zależy nam na ładniejszej grafice, zmienionym klimacie, czy może na nowej zawartości. Jest w czym wybierać.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się