Forspoken - krajobraz

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Forspoken ma zaoferować niesamowitą jakość oprawy. Na razie ciężko w to uwierzyć

Forspoken ma zachwycić odbiorców niesamowitą oprawą. Deweloperzy pracują w pocie czoła, aby dostarczyć piękną produkcję w ręce graczy.

Studio Luminous Productions nieco się ostatnio przebudziło i zaczęło raczyć nas kolejnymi informacjami o swoim dziele. Gra niedawno otrzymała mini-pokaz. Co więcej, o tytule opowiedział nieco Takeshi Aramaki, czyli szef i generalny menadżer studia.

Luminous Productions planuje dostarczyć grę z otwartym światem, która zaoferuje najwyższą możliwą jakość grafiki. Dodatkowo deweloperzy chcą, aby było to bardzo unikatowe doświadczenie.

W Forspoken stawiamy sobie za cel najwyższą jakość oprawy wizualnej w jakiejkolwiek grze z otwartym światem. Wizją naszego studia jest tworzenie gier, jakich jeszcze nikt nie doświadczył, łączących najnowsze światowe technologie ze sztuką. Wdrożenie najnowocześniejszej technologii AMD (FidelityFX Super Resolution – red. ) w procesie tworzenia naszej produkcji jest ucieleśnieniem tej filozofii.

– powiedział Takeshi Aramaki w materiale AMD

O ile Luminous pracuje pod skrzydłami Square Enix i zapewne ma do dyspozycji niemały budżet, na razie ciężko ocenić możliwość spełnienia powyższych obietnic. Forspoken prezentuje się w porządku, ale raczej nie nazwałbym tego tytułu specjalnie zachwycającym pod względem grafiki.

Oczywiście nie widzieliśmy jeszcze zbyt wielu materiałów z gry, a sam projekt jest wciąż rozwijany. Grafika zapewne doczeka się dodatkowego szlifu, więc pozostaje nam tylko czekać na kolejne prezentacje rozgrywki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się