Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - snajper

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 z datą premiery na PS5. Sporo zmian i darmowa aktualizacja

CI Games potwierdza datę premiery i ulepszenia Sniper Ghost Warrior Contracts 2 na PS5. Przygotowano sporo next-genowych usprawnień.

Polskie CI Games niedawno wydało kolejną odsłonę swojego snajperskiego cyklu. Gra przyjęła się ciepło i rzekomo sprzedaje się dobrze. Nie jest to żadnym zaskoczeniem, wszak Sniper Ghost Warrior ma już swoje grono fanów, które stale się powiększa, a udana formuła nie uległa wielkim zmianom.

Przyszła pora na zapowiedź next-genowej wersji. CI Games potwierdza, że Sniper Ghost Warrior Contracts 2 ukaże się na PS5 już 24 sierpnia bieżącego roku. Tytuł zadebiutuje na next-genie od Sony w natywnych wydaniach cyfrowych i pudełkowych. Jeśli macie grę na PS4, wersję na nową generację otrzymacie w gratisie w formie aktualizacji.

Dodatkowo ogłoszono również nowości zmierzające do gry. Contracts 2 zyska krótsze ekrany ładowania, ulepszenia tekstur i reszty grafiki, oraz wsparcie DualSense w postaci wykorzystania funkcji haptycznych i adaptacyjnych spustów.

Co więcej, CI Games przygotowało dwa tryby działania. Pierwszy, visual, zagwarantuje 30 klatek na sekundę przy rozdzielczości 4K. Drugi, performance, pozwoli na grę w 60 FPS i rozdzielczości 2K. Standard, ale możliwość wyboru zawsze cieszy.

Przy okazji CI Games potwierdziło też dobre wieści dla fanów Sniper Ghost Warrior Contracts 2. Tytuł wkrótce otrzyma darmowe DLC. Na więcej informacji o nim musimy jednak zaczekać.

Poniżej znajdziecie zwiastun podsumowujący recenzje gry i zapowiadający premierę na PS5.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się