Windows 11 za darmo

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Dziś oficjalnie zobaczymy Windows 11 w akcji. Gdzie i o której godzinie obejrzymy pokaz?

Microsoft dziś zaprezentuje światu system Windows 11. Jeśli chcecie obejrzeć pokaz, przygotowaliśmy zestawienie niezbędnych informacji.

Nie tak dawno temu do sieci wyciekły materiały prezentujące nowego Windowsa w akcji. Co więcej, jeśli dobrze poszukaliśmy, mogliśmy znaleźć nawet wczesną wersję systemu do pobrania. W efekcie każdy miał szansę przetestować nadchodzący system operacyjny na swoim komputerze.

Teraz przyszła wreszcie pora na oficjalną prezentację. Microsoft przygotowuje się do pokazania światu nowości. Windows 11 zostanie zaprezentowany dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego. Najprawdopodobniej transmisja z pokazu odbędzie się na stronie Microsoftu, a dokładniej w tym miejscu. Na ten moment nie wiadomo, czy doczekamy się udostępnienia transmisji na innych platformach.

Czego należy się spodziewać? Podejrzewam, że Microsoft nie będzie bawił się w przedłużanie prezentacji. Firma zapewne omówi najważniejsze nowości i zmiany względem Windowsa 10. Spodziewałbym się też udostępnienia pierwszych informacji o cenie lub możliwości darmowej aktualizacji systemu.

Nowy Windows zapowiada się dość ciekawie, choć minimalistyczny wygląd interfejsu znajdzie równie wielu zwolenników, co przeciwników. Póki co na konkrety musimy zaczekać.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się