Hideo Kojima - maskotka Kojima Productions

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Hideo Kojima znowu coś kombinuje. Zdjęcie Japończyka wzbudziło zainteresowanie graczy

Hideo Kojima chyba znowu szykuje coś ciekawego dla swoich fanów. Gracze zwrócili uwagę na nietypowe zdjęcie słynnego dewelopera.

Ostatnie spekulacje na temat nowych projektów Hideo Kojimy mocno rozbudziły wyobraźnię jego fanów. Popularny Japończyk niedawno zapowiedział Death Stranding: Director’s Cut i rzeczony projekt miał doczekać się większej prezentacji „w ciągu paru następnych tygodni”.

Teraz asystentka dewelopera udostępniła na Twitterze nietypowe zdjęcie. Hideo Kojima wygląda na nim… cóż, niecodziennie. Maska, efektowny kubek i dopisek „w trakcie zdjęć” pozostawiają masę pytań bez odpowiedzi..

Jeśli spojrzymy jednak na zapowiedź Death Stranding Director’s Cut, możemy być założyć, że Kojima szykuje wiadomość skierowaną do graczy. Być może będzie ona załączona w prezentacji DS: DC w najbliższych tygodniach. To jednak tylko przypuszczenie bazujące na formie ujawnienie Director’s Cut na Summer Game Fest.

Patrząc na komentarze pod zdjęciem, kurz po ostatnich teoriach graczy jeszcze nie opadł. Fani Kojimy doszukują się na zdjęciu przekazu podprogowego i zamaskowanych informacji. Gracze wskazują na tajemnicze, niebieskie „pudełko” po prawej stronie zdjęcia, nietypowy kolor okularów, a nawet na kubek.

Co ciekawe, ta ostatnia poszlaka zdaje się być sensowna. Album muzyczny, którym inspirowany jest kubek posiada w Japonii dodatkowy utwór nazywający się „30th June”. Kto wie, może Kojima szykuje coś na przyszły tydzień? Możliwe, choć nie uznawałbym tego za pewnik.

O tym, co takiego nagrywa Kojima przekonamy się za jakiś czas. Na razie konkretów brak i nie spodziewałbym się też, że jakiekolwiek pojawią się w ciągu następnych paru dni.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się