Steam Summer Sale - meme Gaben Bóg

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Steam Summer Sale rusza już dziś. Szykujcie portfele na masę promocji

Letnia wyprzedaż Steam Summer Sale rusza dzisiaj wieczorem. To świetna okazja, aby zaopatrzyć się w upragnione gry po niższej cenie. Bardzo możliwe, że i tym razem na platformie Gabe’a Newella będziemy mogli wziąć udział w specjalnym wydarzeniu.

Już dziś o 19:00 czasu polskiego Wasze portfele najpewniej udadzą się na masowe odchudzanie. Choć podobnych sytuacji w roku mamy kilka, zdarzało się niejednokrotnie, że to właśnie podczas Summer Sale mogliśmy natrafić na najlepsze oferty. Ma to oczywiście związek z tym, że w tym okresie trwają na większości globu wakacje. Większa ilość wolnego czasu, to idealny powód, by nadrobić tyły w upragnionych produkcjach.

Dzięki Steam Database dowiedzieliśmy się, że tegoroczna edycja zakończy się dopiero 8 lipca. Oznacza to, że czekają nas aż dwa tygodnie zakupowego szaleństwa. Nie zdziwię się, jeżeli ponownie w tym roku spotkamy się z bardzo limitowanymi czasowo ofertami. Także nie powinno zabraknąć nowych kart kolekcjonerskich i dodatków do naszych profili.

Czekacie może na promocję na jakiś konkretny, mniejszy lub większy tytuł? Mnie szczerze mówiąc interesuje najnowsze DLC do The Binding of Isaac: Rebirth, które sobie odpuściłem w okolicach premiery. Chciałbym także nakupić parę gier stworzonych z myślą o goglach VR. Dajcie znać w komentarzach, czego Wy oczekujecie od wujka Gabena.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się