Scarlet Nexus - grafika

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Recenzje Scarlet Nexus już w sieci. Jak wypada największa premiera tygodnia?

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje Scarlet Nexus. Najnowsza gra Bandai Namco zbiera całkiem niezłe oceny, choć nie wszyscy są zgodni.

Już 25 czerwca zadebiutuje Scarlet Nexus od Bandai Namco. Świeżutki RPG to zdecydowanie największa premiera tego tygodnia i wygląda na to, że przy okazji najlepsza. W sieci pojawiły się recenzje nowej produkcji i chyba deweloperom udało się podołać oczekiwaniom.

Pierwsze, wybrane recenzje Scarlet Nexus prezentują się następująco:

  • Game Grin – 10/10
  • Game Informer – 8.75/10
  • WCCFTech – 8.5/10
  • PC Invasion – 8/10
  • The Sixth Axis – 8/10
  • Attack of the Fanboy – 4/5
  • TwinFinite – 4/5
  • Hardcore Gamer – 2.5/5

Krytycy chwalą świetnie przemyślany świat, dobrze napisane postacie i satysfakcjonujący system walki. Historia też rzekomo daje radę. Dodatkowo, jeśli odpowiada Wam stylistyka rodem z anime, oprawa również powinna Was bardziej przyciągać niż odrzucać.

Bynajmniej nie jest to jednak produkcja idealna. Jedną z największych bolączek gry mają być misje poboczne. Te rzekomo są nudne, powtarzalne i niezbyt odkrywce. Oberwało się również wybranym wątkom fabularnym, które mogą pozostawiać po drodze kilka luk w historii.

Ostatecznie wygląda na to, że Scarlet Nexus to udana gra. Patrząc na oceny, Bandai Namco dostarczyło bardzo dobry produkt i zebrało uznanie recenzentów. Teraz pozostaje nam tylko poczekać na opinie graczy.

Scarlet Nexus trafi na rynek już 25 czerwca. Zagramy na na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się