Dying Light 2 Stay Human - zombie w różnych strojach

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Znamy datę pokazu Dying 2 Know. Techland zaprezentuje kolejne nowości z Dying Light 2

Techland poinformował na temat daty Episode 2 Dying 2 Know, czyli pokazu Dying Light 2 Stay Human. Wiemy też, gdzie będzie można obejrzeć transmisję.

Już 1 lipca o godzinie 21:00 odbędzie się prezentacja kolejnych materiałów z gry Dying Light 2 Stay Human. Livestream ponownie będzie miał miejsce na oficjalnym kanale Twitch Techlandu. Zachęcamy do oglądania go wraz z nami przy pomocy poniższego okna.

Poprzednia edycja Dying 2 Know trwała ponad 30 minut, dlatego myślę, że dobrym pomysłem będzie zarezerwowanie sobie również takiej ilości czasu i tym razem. Jeżeli nie mieliście tej możliwości poprzednio obejrzeć pierwszego odcinka przygotowanego przez pracowników Techlandu, poniżej zamieszczam wideo z jego nagraniem. Naprawdę warto zobaczyć w jakim kierunku poszli deweloperzy, a tym razem Dying Light 2 odbił w trochę inną stronę, ale zachowując przy tym ducha poprzedniczki.

Jestem ciekaw, co nas będzie czekać. Przesunięcie daty premiery produkcji i długie milczenie w sprawie tego, na jakim etapie są prace, spowodowały tylko, że jeszcze bardziej mam ochotę w ten tytuł zagrać. Mam nadzieję, że czekanie się opłacało i już na początku najbliższego miesiąca zobaczymy coś, co niejedną osobę zwali z nóg.

Premiera Dying Light 2 odbędzie się na 7 grudnia 2021 roku. Gra jest tworzona z myślą o rozgrywce na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S i PC. Czekacie? Jak się Wam podobał pierwszy epizod Dying 2 Know?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się