Fable - żaba zajada wróżkę

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Szef Xbox jest spokojny o nowe Fable. „Ludzie powinni po prostu im zaufać”

Phil Spencer twierdzi, że nie musimy martwić się o nową odsłoną Fable. Playground Games jest godne zaufania i dostarczy „coś niesamowitego”.

Playground Games zaprezentowało niedawno Forza Horizon 5. Niepokoić mógł jednak brak nowych informacji o innej produkcji studia. Szef Xbox, Phil Spencer, postanowił nieco uspokoić fanów Bajki.

Spencer sugeruje, aby po prostu zaufać Playground. Jego zdaniem studio tworzy coś naprawdę niesamowitego. Cały zespół zdaje sobie sprawę, że Fable jest szalenie ważne dla fanów konsol Xbox i nie tylko.

Jedyną rzeczą, którą mogę powiedzieć o Fable jest, widząc rodowód zespołu i samo Playground, gdzie ustawiają dla siebie poprzeczki przy produkcji gry – wydaje mi się, że pokazała to ich niedawna prezentacja Forza Horizon 5 – myślę, że ludzie powinni po prostu im zaufać. Gavin (Raeburn; szef studia – red. ) i zespół skupiają się na stworzeniu czegoś niesamowitego z marką, która jest naprawdę ważna dla wielu fanów Xbox. Nie możemy więc się doczekać, aby wreszcie pokazać więcej, jednak zespół (Playground – red. ) jest po prostu niesamowity.

– powiedział Phil Spencer w podcaście DroppedFrames

Jeśli czekacie na nową odsłonę marki, chyba faktycznie możecie na razie spać spokojnie. Playground jest oczywiście bardzo utalentowanym zespołem, a dodatkowo stale i pozytywnie zaskakuje poziomem oferowanych produktów. Szkoda, że na kolejne materiały z ich nowej produkcji czekamy już tak długo.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się