Wiedźmin Edycja Rozszerzona - potwór skacze na Geralta

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona do odebrania za darmo. Idealnie na początek lata

Każdy użytkownik platformy GOG Galaxy 2.0 jest w stanie odebrać za darmo grę Wiedźmin: Edycja Rozszerzona. To świetna okazja, by nadrobić pierwszą część przygód Geralta z Rivii.

Już zaraz zakończy się rok szkolny, a to oznacza u niektórych masę wolnego czasu. Może by tak go wykorzystać, aby nadrobić lub powrócić do Wiedźmin: Edycja Rozszerzona? Tak się składa, że CD Projekt przez nieokreślony czas takową produkcję rozdaje każdemu użytkownikowi GOG Galaxy 2.0. Oto sposób, dzięki któremu odbierzecie grę za darmo:

  1. Zarejestruj się lub zaloguj w GOG Galaxy 2.0.
  2. Przejdź do zakładki „Ostatnie”
  3. Naciśnij na baner z grafiką z Wiedźmin: Edycja Rozszerzona, który znajduje się u góry ekranu.
  4. Naciśnij przycisk „Tak, odbieram grę” i wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości, aktualizacji i ofert z GOG.
  5. Ciesz się przypisaną do biblioteki grą.

Jak widać, instrukcja jest banalnie prosta. Z całego serca polecam każdemu rozpoczęcie przygody z Geraltem i jego spółką właśnie od początku serii. Tak zresztą można wywnioskować na podstawie danych sprzedażowych, które niedawno CD Projekt opublikował.

Skoro jesteśmy w temacie GOG Galaxy 2.0, bardzo polecam Wam skorzystać z letniej wyprzedaży, która obecnie trwa na platformie rodaków. Znajdziecie tam dosłownie wszystko, od AAA, przez indie i klasyczne hity. Może już coś zakupiliście tam w ostatnich dniach? Pochwalcie się w komentarzach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się